GEÇMİŞ DÖNEM KAYMAKAMLARIMIZ
 
ADI SOYADI BAŞLAMA TARİHİ   AYRILMA TARİHİ
Hikmet ARAR     31.07.1934 09.01.1939
Haydar EKİNCİ     18.04.1939 26.04.1940
Hakkı ÖNEY 28.05.1940 17.07.1942
Fevzi TOPBAŞ 31.07.1942 10.07.1944
Kadri ERDOĞAN 28.02.1945 22.05.1947
Selahattin ÜNER 31.05.1947 11.11.1947
Haldun MENTEŞOĞLU 25.02.1948 29.04.1949
Nihat TAHİROĞLU 30.05.1949 15.06.1951
H.Şerif GERMİYANOĞLU     08.05.1951 25.04.1952
Basri ÖZPINAR 22.05.1952 07.04.1954
Hakkı GENÇOĞLU 07.05.1954 04.11.1958
Orhan PİRLER 23.08.1958 19.07.1960
A.Burhanettin ERGUN 30.07.1960 20.11.1961
Mehmet COŞKUN 19.04.1962 31.07.1963
Kadir GÜZELOĞLU 31.08.1963 01.08.1964
Orhan ÖZGÜR     04.08.1964 13.01.1966
Yaşar CANKOÇAK 15.02.1969 17.02.1970
Fahri ÖZTÜRK 16.11.1970 21.02.1972
Yener ÜNLÜER 17.12.1974 21.06.1978
Mustafa Özay PEKER 08.08.1978 08.01.1981
Yusuf ÇETİN 28.10.1980 23.02.1981
Özer TURGAY 16.08.1981 21.07.1983
Kadir GÜZELOĞLU 29.08.1983 16.04.1984
Ekrem ATALAY 20.08.1984 28.10.1986
Selman YENİGÜN 26.08.1988 24.04.1992
Saim ESKİOĞLU 07.09.1992 15.09.1995
Ali ÇETİN 30.09.1995 24.08.1999
Ali Deniz SÜRMEN 13.09.1999 17.10.2003
Turgay ERGİN     19.10.2003  25.10.2005
Yaşar KARADENİZ 27.10.2005  07.08.2009
Zeki KAYA 29.08.2009  16.09.2010
Gülihsan YİĞİT 12.08.2010 27.08.2012
Hüseyin ÖNER 03.09.2012 21.07.2015